Home » Browse Examination » Αττικής, Νομαρχία Αθηνών » All municipalities

County

Munipalicity

Date from:

Date to:

Search

90 Scheduled examinations found


# Name Munipalicity Category Date From To
1 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 21-04-2018 10:00 13:00
2 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 21-04-2018 16:00 17:00
3 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 21-04-2018 10:00 11:00
4 ΑΝΟΔΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 23-04-2018 17:00 18:00
5 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 26-04-2018 17:00 18:00
6 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 26-04-2018 15:00 19:00
7 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων ADV - AUTOCAD 2D 26-04-2018 17:00 18:00
8 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-04-2018 17:00 19:00
9 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 27-04-2018 15:30 17:30
10 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-04-2018 18:00 20:00
11 Ι.Ι.Ε.Κ. ΔΕΛΤΑ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-04-2018 14:00 18:00
12 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 27-04-2018 16:00 19:00
13 ΔΡΑΚΟΣ Κε.Δι.Βι.Μ.1 Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 27-04-2018 10:30 11:30
14 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 27-04-2018 15:00 21:00
15 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 27-04-2018 18:00 20:00
16 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 28-04-2018 10:00 13:00
17 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 28-04-2018 11:00 12:00
18 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 28-04-2018 11:30 13:30
19 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 28-04-2018 12:00 13:00
20 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ "ΑΛΚΗ" Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 28-04-2018 10:00 13:00
21 ITRAINING Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 28-04-2018 10:00 12:00
22 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 28-04-2018 10:00 11:00
23 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 28-04-2018 10:00 12:00
24 VICTORIA΄S SCHOOL Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 28-04-2018 13:00 15:00
25 ΑΝΟΔΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 30-04-2018 10:00 11:00
26 PRAXIS Κε.Δι.Βι.Μ 2 Δ. Αθηναίων END - Professional Cooking 30-04-2018 18:00 20:00
27 MASTER Α.Ε. Δ. Αργυρουπόλεως INTERMEDIATE 30-04-2018 10:00 13:00
28 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ "ΑΛΚΗ" Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 02-05-2018 10:00 13:00
29 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 03-05-2018 14:00 18:00
30 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 03-05-2018 17:00 18:00
31 Ι.Ι.Ε.Κ. ΔΕΛΤΑ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 04-05-2018 10:00 14:00
32 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 04-05-2018 10:00 12:00
33 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 04-05-2018 17:00 19:00
34 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 04-05-2018 15:00 21:00
35 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 04-05-2018 18:00 20:00
36 ΔΡΑΚΟΣ Κε.Δι.Βι.Μ.1 Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 04-05-2018 10:30 11:30
37 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 04-05-2018 15:30 17:30
38 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 04-05-2018 16:00 19:00
39 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 05-05-2018 11:00 12:00
40 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 05-05-2018 10:00 12:00
41 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 05-05-2018 10:00 13:00
42 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 05-05-2018 10:00 16:00
43 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 05-05-2018 15:00 17:00
44 VICTORIA΄S SCHOOL Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 05-05-2018 13:00 15:00
45 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 05-05-2018 10:00 12:00
46 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ "ΑΛΚΗ" Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 05-05-2018 10:00 13:00
47 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 05-05-2018 10:00 11:00
48 ΔΡΑΚΟΣ Κε.Δι.Βι.Μ.1 Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 05-05-2018 10:30 11:30
49 ITRAINING Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 05-05-2018 10:00 12:00
50 ΑΝΟΔΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 07-05-2018 10:00 11:00
51 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ "ΑΛΚΗ" Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 09-05-2018 10:00 13:00
52 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 10-05-2018 14:00 18:00
53 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 10-05-2018 17:00 18:00
54 Ι.Ι.Ε.Κ. ΔΕΛΤΑ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 10-05-2018 17:00 20:00
55 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 11-05-2018 10:00 12:00
56 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 11-05-2018 17:00 19:00
57 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 11-05-2018 18:00 20:00
58 ΔΡΑΚΟΣ Κε.Δι.Βι.Μ.1 Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 11-05-2018 10:30 11:30
59 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 11-05-2018 15:30 17:30
60 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 11-05-2018 16:00 19:00
61 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 12-05-2018 11:00 12:00
62 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 12-05-2018 10:00 12:00
63 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 12-05-2018 10:00 13:00
64 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 12-05-2018 11:00 12:00
65 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 12-05-2018 10:00 12:00
66 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ "ΑΛΚΗ" Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 12-05-2018 10:00 13:00
67 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 12-05-2018 10:00 11:00
68 ΔΡΑΚΟΣ Κε.Δι.Βι.Μ.1 Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 12-05-2018 10:30 11:30
69 ITRAINING Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 12-05-2018 10:00 12:00
70 ΑΝΟΔΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Δ. Καλλιθέας INTERMEDIATE 14-05-2018 10:00 11:00
71 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ "ΑΛΚΗ" Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 16-05-2018 10:00 13:00
72 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 17-05-2018 14:00 18:00
73 EXPERT TRAINING Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 17-05-2018 17:00 18:00
74 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 18-05-2018 10:00 12:00
75 INTERED ΚΥΨΕΛΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 18-05-2018 17:00 19:00
76 BEST WAY Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 18-05-2018 18:00 20:00
77 ΔΡΑΚΟΣ Κε.Δι.Βι.Μ.1 Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 18-05-2018 10:30 11:30
78 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ Δ. Περιστερίου INTERMEDIATE 18-05-2018 15:30 17:30
79 ΠΟΛΙΣ ΣΠΟΥΔΗ ΤΕΧΝΗ ΙΑΣΗ & ΤΕΡΨΗ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δ. Ηρακλείου INTERMEDIATE 18-05-2018 15:00 21:00
80 AXXON PLUS Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 18-05-2018 16:00 19:00
81 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΓΝΩΣΗΣ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 19-05-2018 11:00 12:00
82 AXON ΓΚΥΖΗ Δ. Αθηναίων INTERMEDIATE 19-05-2018 10:00 12:00
83 ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΕΑ Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 19-05-2018 10:00 13:00
84 IT EXPERTS - IT KIDS Δ. Κηφισιάς INTERMEDIATE 19-05-2018 10:00 12:00
85 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Δ. Χαλανδρίου INTERMEDIATE 19-05-2018 11:00 12:00
86 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ "ΑΛΚΗ" Δ. Αμαρουσίου INTERMEDIATE 19-05-2018 10:00 13:00
87 APPLE STARS Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Δ. Νέας Φιλαδέλφειας INTERMEDIATE 19-05-2018 10:00 11:00
88 ΔΡΑΚΟΣ Κε.Δι.Βι.Μ.1 Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 19-05-2018 10:30 11:30
89 ITRAINING Δ. Αιγάλεω INTERMEDIATE 19-05-2018 10:00 12:00
90
>